Затверджено Комплексну схему розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Дніпра.

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 14.11.2017 № 865 затверджено Комплексну схему розміщення тимчасових споруд (далі ТС) для здійснення підприємницької діяльності на території м. Дніпра.

Комплексна схема розміщення ТС розроблялася на основі дослідження характеру архітектури оточуючої забудови, а також з урахуванням ергономічних, топогеодезичних, містобудівних особливостей міського простору, з метою збереження традиційного характеру  історичного середовища, з урахуванням наявності і концентрації об’єктів культурної спадщини, історико-культурних традицій, специфіки природного ландшафту.

Метою роботи – є підготовка текстових та графічних матеріалів, якими визначається територія, на якій можливо розташувати ТС, з урахуванням будівельних вимог, санітарно-гігієнічних норм, а також існуючих містобудівних обмежень, вимог щодо охорони навколишнього середовища та раціонального використання територій, охорони історико-культурної спадщини, земельно-господарського устрою, у тому числі у вигляді набору геопросторових даних.

Розробка Комплексна схема розміщення ТС проводилася з дотриманням таких принципів та вимог:

  • пріоритет архітектури оточуючої забудови та необхідність збереження візуальної цілісності міського простору;
  • компроміс інтересів територіальної громади міста та осіб, що мають намір розміщувати ТС;
  • впровадження сучасних технологій виготовлення та розміщення ТС;
  • використання загальноприйнятих стандартних типів та видів ТС;
  • узгодженість кількох розміщених ТС між собою (група ТС).

 

About the Author

Відділ містобудівного кадастру
Відділ містобудівного кадастру