Повідомлення про розгляд матеріалів детального плану території, що обмежена просп. Слобожанським, вулицями Каштановою і Столєтова та територією ПАО “ІНТЕРПАЙП НТЗ”

Детальний план забудови території площею 86.6 га, що розташовані в кварталі, обмеженому Слобожанським проспектом, вулицями Каштановою і Столєтова та територією ПАО “ІНТЕРПАЙП НТЗ” для будівництва індустріального парку, громадських будівель та житлового комплексу розробленений ТОВ НВП «ХЕЛГ» на замовлення Комунального підприємства «Агентство розвитку Дніпра» Дніпровської міської ради, відповідно до завдання на проектування (Додаток №1 до договору № 58.17 р. від 12.12.2017 р.) та згідно рішення Дніпровської міської ради  від 19.07.2017 № 178/23.

Проект виконано відповідно до Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про основи містобудування» та ДБН Б.1.1- 14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Рішення в проекті приймались в розвиток проектних рішень генерального плану міста Дніпра, розробленого Українським Державним науково-дослідним  інститутом проектування міст «Діпромісто» у 2017 р.

Детальний план території після затвердження стає основним документом, згідно якого повинно здійснюватися капітальне будівництво, благоустрій та інженерне облаштування території даного кварталу.

Матеріали детального плану території, що обмежена просп. Слобожанським, вулицями Каштановою і Столєтова та територією ПАО “ІНТЕРПАЙП НТЗ” можливо переглянути за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1Z1cXbmovgYBDnzPo2n4x1YPE_Zqf8tIy?ogsrc=32

 

About the Author

Відділ містобудівного кадастру
Відділ містобудівного кадастру